• FUTURE STARS

FUTURE STARS

Akıllı Teknolojiler Alanının En Büyük Etkinliği Smart Future World Expo – Smart “Future Stars” Projesi ile Dijital Dönüşüm Çağı’nın Gelecek Vaadeden Projelerini Gündemine Alıyor.

Dünyanın en hızlı gelişen şehirlerinden biri olan İstanbul, inovasyon planını hızlandırırken ve teknoloji yarışındaki rekabette yerini güçlendirerek, yıldızlaşıyor. Bu bağlamda, genç ve gelişen bir startup topluluğu ve dinamik yatırımcı ilişkileri yaratmak için gündemin doğru şekilde değerlendirilmesi ilk adım olmalı. Smart Future World Expo 2019 Zirvesi kapsamında gerçekleşecek Girişimcilik Konferansı’nda bu hedefle, Türkiye’nin akıllı teknolojiler alanında girişimci ekosisteminin geleceği konuşulacak.

Fuar alanında kurulacak “Proje Pazarı” kapsamında girişimciler, ar-ge proje sahipleri yatırımcılara ve kurum yöneticilerine projelerini anlatma fırsatı elde edecek.

İleri seviye girişimlerin temsilcileri, yatırımcılar ve sektör lideri kurumların C-Level yöneticileri ile CXO-VIP etkinlikleri kapsamında “StartUp Lounge”da buluşabilecek ve fikir alışverişinde bulunabilecekler.

Tüm bu deneyimler ve daha fazlası için sizleri  Smart Future Stars 2019’e davet ediyoruz.

Detaylı Bilgi: www.tetprojepazari.org/

Doğru yer, doğru zaman; doğru projeler ve kurumlarla Akıllı Teknolojiler ve Dijital Dönüşüm eksenindeki girişim fikirlerini, girişimcileri ve sektör lideri kurumları aynı etkinlikte buluşturmayı planlayan Smart Future Stars, Smart Future World Expo 2019 çatısı altında gerçekleşecek.

Gelin - dinleyin – görün - öğrenin – uygulayın - büyüyün

Etkinliklerimizden Haberdar Olun