• FUAR ALANI

FUAR ALANI

 

İSTANBUL'UN EN BÜYÜK KONGRE MERKEZİ

İstanbul Kongre Merkezi, dünya standartlarında teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve misafirlerine sunduğu benzersiz hizmet kalitesi ile uluslararası kongre ve organizasyon merkezidir. 8 kat ve 120.000m2’lik alana sahip olan İstanbul Kongre Merkezi, ulusal ve uluslararası kongreler, konferanslar, sempozyumlar, şirket toplantıları, fuarlar, sergiler, konserler, müzikaller, tiyatro ve film galaları gibi her türlü sosyal, kültürel ve profesyonel etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

İstanbul Kongre Merkezi’nin B1 ve B2 katlarında çok amaçlı toplantı salonları, oditoryum, fuaye ve etkinlik alanları bulunmaktadır.

Smart Future World Expo 30-31 Ekim 2019 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacaktır.

Detaylı bilgi için : www.iccistanbul.com/tr/

İSTANBUL KONGRE MERKEZİ'NE ULAŞIM

Taksi: Havalimanlarından İstanbul Kongre Merkezi’ne taksi ile gelmek isteyenler için varış süreleri aşağıda yer almaktadır: 

İstanbul Havalimanı (Avrupa Yakası) 37 dakika
Sabiha Gökçen Havalimanı (Anadolu Yakası) 55 dakika

Metro: M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattı kullanılarak Osmanbey veya Taksim durağından İstanbul Kongre Merkezi’ne kolayca ulaşılabilir. Osmanbey ve Taksim metro durakları İstanbul Kongre Merkezi’ne yaklaşık 7 dakikalık yürüme mesafesindedir. F1 Taksim - Kabataş füniküler hattı kullanılarak Taksim durağından İstanbul Kongre Merkezi’ne ulaşım sağlanılabilir. 

Metrobüs: Mecidiyeköy durağından metro veya otobüs aktarması ile İstanbul Kongre Merkezi’ne ulaşım sağlanılabilir. 

Otobüs: Taksim, Eminönü ve Mecidiyeköy gibi birçok merkezi lokasyondan Harbiye’ye doğrudan ulaşım sağlanmaktadır. TRT İstanbul Radyosu otobüs durağı, İstanbul Kongre Merkezi’ne yaklaşık 2 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Dolmuş: Beşiktaş-Harbiye dolmuş hattı ile, Beşiktaş Vapur İskelesi karşısından, Harbiye Caddesi’ne ulaşım sağlanmaktadır. Harbiye Dolmuş Durağı, İstanbul Kongre Merkezi’ne yaklaşık 3 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Etkinliklerimizden Haberdar Olun