• ETKİNLİK BİLEŞENLERİ

ETKİNLİK BİLEŞENLERİ


ZİRVE VE KONFERANSLAR

Smart Future World Expo dijital dönüşümün şekillendirdiği akıllı geleceği anlamak, tasarlamak, planlamak, paylaşmak ve kucaklamak için ülkemiz ekonomisine yöne veren ve katkı sağlayan kurum ve kuruluşların yöneticilerini her yıl strateji ve vizyon oluşturulacak yeni ve güncel bir tema çerçevesinde bir araya getiriyor.

 

 

FUAR ALANI

+200 global şirket ve kurumların katılımcı olarak küresel ve yerli teknolojilerin son örneklerinin; hemen her alan ve sektörde kullanıma hazır ya da halihazırda kullanılmakta olan teknoloji ürünlerinin sergilendiği +8,000 profesyonel ziyaretçinin yer aldığı 2,000 m2 fuaye alanıdır.

 

 

FUTURE STARS GİRİŞİM ALANI

Teknoloji geliştirme bölgeleri ve akademik arge projelerinin sergileneceği, uluslararası pazara tanıtılacağı Smart “Future Stars” Proje Pazarı, akıllı teknolojiler alanında proje geliştiren girişimcilerin ve yatırımcıların da bir araya geleceği bir alan yaratmaktadır. Fuar alanında kurulacak “Proje Pazarı” kapsamında girişimciler, Ar-Ge proje sahipleri yatırımcılara ve kurum yöneticilerine projelerini anlatma fırsatı elde edecek.

 

 

 

 

CXO VIP ALAN

Şirketlerin üst düzey yöneticilerinin bir araya gelerek network imkanı elde edebileceği CXO ve CIO VIP alanı sponsor ve katılımcı firmalarımız başta olmak üzere, akıllı teknolojiler çatısı altında sektör lideri firmaların C-Level yöneticileri ve paydaşlarını bir araya getirecek; yeni iş birlikleri ve anlaşmalar sağlanabilecek bir ortam oluşturmaktadır.

 

EŞLEŞTİRME ALANLARI

Alım ve ticaret heyetleriyle teknoloji şirketlerinin bilgi alışverişlerini sağlayacak eşleştirme ve buluşturma alanları ile fark yaratıyor. Smart Future World Expo eşleştirme alanlarında gerçekleştirilen eşleştirme ve buluşma toplantıları daha fazla iş birliği kurulmasını teşvik etmekte; ulusal ve uluslararası iş birliklerine ivme kazandırmaktadır.

 

DENEYİM ALANLARI

Son teknoloji ve hizmetlerin deneyimlendiği, profesyonellerin iş ve yaşam deneyimlerini katılımcılarla paylaştığı özel alanlardır.

 

 

 

Etkinliklerimizden Haberdar Olun