• ETKİNLİK BİLEŞENLERİ

ETKİNLİK BİLEŞENLERİ

"Gelecek Vizyonunu Çizen Etkinlik"

Speaker onstage at SCEWC 2018

KONFERANSLAR

Smart Future World Expo 2019, bilim ve teknolojide gelecekte yaşanacaklar ışığında, tüm bu gelişmelerin iş sahalarına, sektörlere ve insan hayatına nasıl yansıyacağının tartışıldığı; bölge ülkeleri ile teknoloji alışverişi olanaklarının araştırıldığı; yerli teknoloji geliştirme ve ihracat olanaklarının tartışıldığı, strateji ve vizyon oluşturulacak konferanslar gerçekleşmektedir.

Daha fazlası..

The busy Expo Zone at SCEWC 2018

FUAR ALANI

+200 global şirket ve kurumların teknoloji ürünleri ve projelerin sergilendiği +10,000 profesyonel ziyaretçinin yer aldığı 2,000 m2 fuaye alanıdır.

Neden katılmalısın?

Side events at SCEWC 2018

FUTURE STARS PROJE PAZARI

Teknoloji geliştirme bölgeleri ve akademik arge projelerinin sergileneceği, uluslararası pazara tanıtılacağı Smart “Future Stars” Proje Pazarı, akıllı teknolojiler alanında proje geliştiren girişimcilerin ve yatırımcıların da bir araya geleceği bir alan yaratmaktadır.

Daha fazlası..

Speaker onstage at SCEWC 2018

CXO VIP ALAN

Şirketlerin üst düzey yöneticilerinin bir araya gelerek network imkanı elde edebileceği CXO ve CIO VIP alanı sponsor ve katılımcı firmalarımız başta olmak üzere, akıllı teknolojiler çatısı altında sektör lideri firmaların C-Level yöneticileri ve paydaşlarını bir araya getirecek; yeni iş birlikleri ve anlaşmalar sağlanabilecek bir ortam oluşturmaktadır.

Daha fazlası..

 
 

Etkinliklerimizden haberdar olun